Ką gausite pasirinkę „Study Plan International“ vadovų magistrantūros (MBA) konsultavimo paslaugą?

Pirmo pusantros valandos trunkančio susitikimo metu aptariami kliento lūkesčiai ir pateikiami optimaliausi vadovų magistrantūros visame pasaulyje variantai. Studijų galimybės parenkamos pagal vykdomą profesinę veiklą, karjeros lūkesčius, finansines galimybes. Pirmosios konsultacijos metu sužinosite apie MBA subtilybes, reitingavimą, stojimo reikalavimus, finansavimo galimybes, karjeros perspektyvas, praktinius gyvenimo atitinkamoje šalyje aspektus, nuotolinių studijų galimybes.

Antro susitikimo metu atsakoma į klientui kylančius klausimus, plačiau gilinamasi į detales bei sutariama dėl MBA institucijų sąrašo, į kuriuos bus teikiami stojimo prašymai. Taip pat aptariami bendradarbiavimo aspektai bei pradedamas pasiruošimas stojimo dokumentų teikimui: sudaromas veiksmų planas, pateikimas reikalingų aplikacinių dokumentų sąrašas, supažindinama su stojimo proceso metu reikalaujamais išlaikyti įvairiais testais, motyvaciniais pokalbiais, duodamos pasiruošimo gairės bei pavyzdžiai, nustatomi terminai.

Tolesnio bendradarbiavimo eiga: susitikimų skaičius nėra ribojamas, susitinkama ir kalbamasi tiek, koks yra poreikis. Mūsų tikslas – itin kokybiškai paruošti visus reikalingus stojimo dokumentus. Ypatingai daug laiko skiriama rašto darbų patikrai (motyvaciniai bei rekomendaciniai laiškai, akademiniai rašiniai). Tikrinamas ir taisomas turinys. Už papildomą mokestį darbą įvertina užsienio kalbos specialistas. Taip pat organizuojamas reikalingų dokumentų vertimas į reikiamas užsienio kalbas.

Kitas žingsnis – stojimo prašymo pateikimas. Koordinuojame ir užpildome visus prašymus bei reikalingas formas.

Laukiame aukštųjų mokyklų atsakymų, nuolat su jomis kontaktuojame. Gavus universitetų atsakymus, toliau vyksta konsultacinis darbas, patariama bei apsisprendžiama dėl prioritetinio universiteto būsimoms studijoms pasirinkimo.

Vėlesniame etape tvarkomi finansiniai dokumentai: jei numatyta, teikiami prašymai studijų paskoloms, stipendijos. Kontaktuojama su aukštosiomis mokyklomis dėl kuo didesnio finansinio paketo užtikrinimo.

Jei reikalinga studento viza, padedame jų gavimo proceso metu. Suteikiama visa informacija dėl reikalingų dokumentų, užpildomos aplikacinės formos vizai gauti. Patariame, kaip surasti būstą. Suteikiama informacija dėl įsikūrimo šalyje: registracija, darbo galimybės, sveikatos apsauga, viešojo transporto subtilybės ir kt. Padedame planuojant kelionę: oro ir žemės transporto bilietų užsakymas.

Studentui išvykus, bendravimas nenutrūksta: suteikiama konsultacija, atsakoma į iškylančius klausimus.