Geriausi pasaulio svetingumo srities universitetai „Study Plan 2019“ parodoje Vilniuje bei Kaune!

Visuomet traukė kelionės ir turizmo, svetingumo sektorius? Tiesiog privalai apsilankyti „Study Plan 2019“ aukštojo mokslo užsienyje parodoje Vilniuje (09.21) ir Kaune (09.22)!

Čia tavęs laukia nepakartojama galimybė iš arčiau susipažinti su daugybe geriausių užsienio universitetų, tarp kurių – ir dvi pasauliniuose reitinguose pirmaujančios svetingumo vadybos mokyklos, įsikūrusios aukšta gyvenimo bei mokslo kokybe garsėjančioje Šveicarijoje.

𝗚𝗹𝗶𝗼𝗻 𝗜𝗻𝘀𝘁𝗶𝘁𝘂𝘁𝗲 𝗼𝗳 𝗛𝗶𝗴𝗵𝗲𝗿 𝗘𝗱𝘂𝗰𝗮𝘁𝗶𝗼𝗻 (Šveicarija) – dar 1962-aisiais įkurta aukščiausio lygio svetingumo vadybos mokykla, itin puikiai vertinama tarptautiniuose reitinguose: „QS World University Rankings“ srityje jai skiria net 5-ąją vietą pasaulyje, o pagal darbdavių vertinimą ji lyderiauja – užima antrąją vietą iš visų svetingumo srities aukštojo mokslo įstaigų. Glion Institute of Higher Education vadovaujasi šūkiu, jog jie suteikia ne tik išsilavinimą, bet ir sėkmingą karjerą – tai byloja ir jos absolventų pasiekimai.

𝗟𝗲𝘀 𝗥𝗼𝗰𝗵𝗲𝘀 𝗜𝗻𝘁𝗲𝗿𝗻𝗮𝘁𝗶𝗼𝗻𝗮𝗹 𝗦𝗰𝗵𝗼𝗼𝗹 𝗼𝗳 𝗛𝗼𝘁𝗲𝗹 𝗠𝗮𝗻𝗮𝗴𝗲𝗺𝗲𝗻𝘁 (Šveicarija) – viena iš geriausių svetingumo vadybos srityje besispecializuojančių privačių mokyklų. Ji yra puikiai vertinama ne tik savo studentų bei absolventų, bet ir aukštai reitinguojama pasauliniame kontekste: „QS World University Rankings“ ji užima 3-ąją vietą pasaulyje, o pagal darbdavių vertinimą irgi pakliūva į geriausiųjų trejetuką. Čia galima įgyti bakalauro, magistro, vadovų magistrantūros (MBA) studijų diplomus.

Nepraleisk galbūt gyvenimą pakeisiančio šanso – laukiame tavęs rugsėjo 21 dieną Vilniuje, rugsėjo 22 dieną Kaune vyksiančioje „Study Plan 2019“ parodoje!