Ateik į nemokamą seminarą – sužinok apie studijas prestižinėje verslo mokykloje Šveicarijoje, turinčią padalinius Ispanijoje, Vokietijoje!

Turbūt niekam ne naujiena, jog Šveicarija – neapsakomo grožio Alpių kalnų apsupta šalis, siūlanti išskirtinį išsilavinimą. Vien tik Šveicarijos pavadinimas diplome suteikia žmogui išskirtinumą konkurencingoje pasaulinėje darbo rinkoje. Šios šalies privatūs universitetai ypatingai garsėja tarptautinio verslo ir vadybos srityje, tad, jei svajoji apie nuosavą verslą, tai gali būti itin puikus pasirinkimas.

Niekam ne paslaptis, jog Šveicarija gali pasigirti itin gera aukštojo mokslo kokybe. Vienas iš mūsų itin rekomenduojamų variantų – EU Business School. Prestižinis universitetas yra įsikūręs net keturiuose miestuose: Šveicarijos Ženevoje ir Montreaux, taip pat saulėtoje Barselonoje bei Miunchene Vokietijoje. EU Business School puikiai įprasmina gana retą reiškinį, kai šveicarišką mokslo kokybę galima gauti net gyvenant Ispanijoje ar Vokietijoje. Jei nori iš arti susipažinti su šia aukštojo mokslo įstaiga, tau nereikės važiuoti nė į vieną iš minėtųjų miestų – EU Business School atstovė Roxana Gudz atvyksta į Lietuvą ir kviečia jus į nemokamą seminarą!


Balandžio 25 dieną vyksiančio susitikimo metu bus pristatytos studijų galimybės bakalauro, magistro studijų pakopose, taip pat vadovų magistrantūros programa. R. Gudz taip pat duos vertingų patarimų, kaip siekti karjeros verslo srityje, kaip ją nuosekliai planuoti.

Jei dar dvejoji, ar verta dalyvauti seminare, tavo nuomonę gali pakeisti šiek tiek daugiau žinių apie EU Business School. Aukšti mokymosi programų standartai, dideli studentų pasiekimai, profesionalūs dėstytojai ir bendro tikslo siekimas leidžia šiam privačiam universitetui būti aukštose pozicijose daugelyje tarptautinių reitingų. Pavyzdžiui, jų vykdoma vadovų magistrantūros (MBA) programa tarptautiniuose „QS Global MBA Rankings 2018“ reitinguose pakliūva į 60-uką geriausių programų Europoje ir 200-uką pasaulyje. Pagal tai, kiek vadovų magsitrantūros (MBA) absolventų alga pakyla po studijų, šis universitetas užimą 5-ąją vietą Europoje – jų pajamos padidėja 138% procentais, o studijos atsiperka jau per pirmuosius 23 mėnesius.


EU Business School dėstyti kviečia geriausius specialistus, kurie neretai yra dirbantys profesionalai. Dažnai paskaitas studentams skaito didžiausių Šveicarijos įmonių vadovai, garsūs advokatai, įtakingi politikai. Ne veltui tarp šio universiteto absolventų gausu sėkmingų verslininkų, vadovų, besidarbuojančių įvairiose pasaulio šalyse, puikiai žinomose tarptautinėse kompanijose.

Seminaro metu jūsų laukia maloni staigmena: net 3 laimingieji iš 35 dalyvių gaus Šveicarijos universiteto įsteigtas dovanas. Tai – 50 bei du 20 eurų vertės kuponus apsipirkti PC „Panorama“.

Taigi, nepraleiski savo šanso ir jau dabar registruokis į galbūt tavo ateitį pakeisiantį seminarą! Registracija yra privaloma, vietų skaičius ribotas.

Kada?

Balandžio 25 dieną, 16.00 val.

Trukmė – 90 min.

Kur?

„Study Plan“ biuras Vilniuje, Konstitucijos pr. 21A, 6-as aukštas

Registruokis online!

Registracija privaloma    Jei turi klausimų, drąsiai rašyki el. paštu: aleksandras@studyplan.lt.salamandra.serveriai.lt